American Pie 8: Zjazd absolwentów

Serial filmów zaczynających się zwrotem „American Pie” sięga 1999 roku i przez ten czas powstało osiem części, jedne były lepsze inne bardzo słabe. American Pie: Zjazd Absolwentów lub Reunion jak ktoś woli to podobno powrót do najlepszej części czyli jedynki. Zobaczymy tam wszystkich aktorów, którzy wystąpili na samym początku jak m.in. Eugene Levy, Jason Biggs, Seann William Scott, Alyson Hannigan czy też Tara Reid. Reżyserią tej amerykańskiej komedii zajęli się Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg.


Latem 1999 roku czterech przyjaciół z małego miasteczka w Michigan rozpoczęło misję, której celem była utrata dziewictwa. W kolejnych latach, Jim (Jason Biggs) i Michelle (Alyson Hannigan) pobrali się, a Kevin (Thomas Ian Nicholas) i Vicky (Tara Reid) zerwali ze sobą. Oz (Chris Klein) i Heather (Mena Suvari) bardzo oddalili się od siebie, a Finch (Eddie Kay Thomas) ciągle wzdycha do matki Stiflera (Jennifer Coolidge). Stifler (Seann William Scott) natomiast pozostał taki, jak zawsze. Teraz, ci długoletni przyjaciele wrócili do domu jako dorośli, aby powspominać czasy, kiedy byli nastolatkami, w których buzowały hormony. W komedii „American Pie: Zjazd absolwentów”, wszyscy bohaterowie serii „American Pie”, których poznaliśmy ponad 10 lat temu, spotykają się na szkolnym zjeździe. Podczas przedłużonego weekendu, odkrywają, że mimo upływu czasu i odległości, jaka ich dzieli, łącząca ich przyjaźń przetrwała.


Trailer filmu American Pie 8: Zjazd absolwentówLiczymy na dobrą zabawę w kinach, tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części.American Pie 8: Zjazd absolwentówMożesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze: