Avengers 3D

Film science fiction od Marvela pt. Avengers to ciekawy miks bohaterów komiksów na wielkim ekranie, dodatkowo zrealizowana produkcji w technologii 3D z masą efektów specjalnych. Reżyserią filmu zajął się Joss Whedon (Toy Story). Poza tym, że film to ekranizacja jednego z ciekawszych komiksów Marvela, w filmie zobaczymy masę znanych osób kina w głównych rolach, są to m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, a także Gwyneth Paltrow.


Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji T.A.R.C.Z.A., która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu śmiertelnego globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje bohaterów z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela – Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Hawkeye i Black Widow. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie mogą ocalić świat przed zagładą.


Trailer filmu Avengers 3DZ tej produkcji urodził się hit, który przyćmił swoją premierą blask najlepszych filmów w ostatnich latach.Avengers 3DMożesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze: