Big Love

Nowy polski film pt. „Big Love” 10 lutego (przed walentynkami) trafi do kin. Reżyserią filmu zajęła się Barbara Białowąs, młoda osoba w świecie kina, która zrobiła już parę dobrych filmów. W obsadzie zobaczymy sporo ciekawych osób, zarówno młodych dopiero wyrastających aktorów i aktorek, jak i również takich bardzo doświadczonych, obecnych na ekranach od wielu lat.


„Big love” to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej – wychowywanej tylko przez matkę – figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne – to miłość na całe życie. Ale z czasem dziewczyna dojrzewa, emancypuje się, dostrzega świat, który na jakiś czas przysłonił jej Maciek, zostaje piosenkarką, co zawsze było jej marzeniem. To z kolei oddala ją od Maćka.


Trailer filmu Big LoveThriller i romans to na nasze szczęście, nie komedia romantyczna, więc możemy po filmie spodziewać się wiele dobrego.Big LoveMożesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze: