Dziewczyna z tatuażem

Produkcja filmowa pt. Dziewczyna z tatuażem to nowy film znanego i cenionego reżysera Davida Finchera. Film o oryginalnym tytule The Girl with the Dragon Tattoo to amerykańska ekranizacja bestsellerowej powieści Stiega Larssona o tytle „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet„. W tym filmie, który premierę w Polsce miał 13 stycznia 2012 roku, zobaczymy wielu znanych i cenionych aktorów i aktorek, są to m.in. Daniel Craig, Rooney Mara oraz Christopher Plummer.


Opis filmu od dystrybutora: Mikael Blomkvist jest znanym dziennikarzem śledczym, który niesłusznie oskarżony o zniesławienie, walczy o odzyskanie dobrego imienia. W tym trudnym momencie otrzymuje od jednego z najbogatszych przemysłowców w Szwecji, Henrika Vangera, nietypowe zlecenie. Blomkvist ma rozwikłać tajemnicę zniknięcia i śmierci jego ukochanej bratanicy, Harriet. Henrik jest przekonany, że musiał za tym stać ktoś z rodziny Vangera. W tym samym czasie Lisbeth Salander, niezwykle inteligentna, ale kontrowersyjna researcherka i hakerka, zostaje zaangażowana w sprawę zlecenia Vangera w celu prześwietlenia Blomkvista. Takim sposobem ścieżki Mikaela i Lisbeth krzyżują się, a tych dwoje zaczyna darzyć się zaufaniem, wspólnymi siłami tropiąc tajemnicę morderstwa Harriet Vanger.


Trailer filmu Dziewczyna z tatuażemFilm notuje bardzo dobre oceny i recenzje krytyków za oceanem. Z ciekawostek warto dodać, że powstała już jednak ekranizacja tej książki, powstała w Szwecji i nosi tytuł „Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet„, z którą również warto się zapoznać, jeśli spodoba nam się ten film.Dziewczyna z tatuażemMożesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze: