Igrzyska Śmierci

Film pt. Igrzyska Śmierci (oryg. tytuł The Hunger Games) to amerykańska produkcja, która została nakręcona na podstawie książki o tym samym tytule, której autorką jest Suzanne Collins. Filmem zajął się reżyser Gary Ross. W obsadzie znaleźli się jedynie młodzi, nieznani jeszcze, aktorzy, jak: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson czy Liam Hemsworth.


Na ruinach dawnej Ameryki Północnej rozciąga się państwo Panem, z imponującą stolicą – Kapitolem, otoczoną przez dwanaście dystryktów. Bezwzględne władze zmuszają podległe sobie rejony do składania okrutnej daniny. Raz w roku każdy dystrykt musi dostarczyć chłopca i dziewczynę między dwunastym a osiemnastym rokiem życia, by wzięli udział w Głodowych Igrzyskach, turnieju na śmierć i życie, transmitowanym na żywo przez telewizję. Zwycięzcą igrzysk zostaje ostatni uczestnik, który zdoła utrzymać się przy życiu. W przeciwieństwie do przeszkolonych zawodników, szesnastoletnia Katniss zdana jest wyłącznie na własne instynkty oraz przewodnictwo byłego mistrza tych zawodów, który teraz sięgnął dna. Jeśli dziewczyna kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych…


Trailer filmu Igrzyska ŚmierciPowieść podbiła serca ludzi na całym świecie. Pytanie teraz, czy taki sam sukces osiągnie film i jego zaplanowane kolejne części?Igrzyska ŚmierciMożesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze: