Kot w butach

Animacja pt. „Kot W Butach” to adaptacja wszystkim znanej bajki. Film będzie prezentowany w cyfrowym 3D, dzięki czemu ma dać niesamowite wrażenie, które mogą zrobić animacje w trójwymiarze. Reżyserem filmu jest Chris Miller, a my będziemy mogli Kota w butach podziwiać na ekranach naszych kin już 5 stycznia 2012 orku.


Na długo zanim widzowie mieli okazję poznać Shreka, owiany złą sławą, wyjęty spod prawa zawadiaka i łamacz niewieścich serc Kot w Butach dzięki odwadze i sprytowi zyskał sobie miano bohatera. Działając w drużynie z błyskotliwą Kitty i bystrym „jajkiem” – mózgiem operacji Humptym Dumptym Kot staje na czele drużyny, której celem jest walka o ocalenie miasta. Na ich drodze piętrzą się przeszkody, a jedną z nich jest duet nie przebierających w środkach zbirów – Jaś i Jadzia. Tych dwoje nie spocznie dopóki nie uda im się pokrzyżować szyków Kota i jego drużyny. Na ekranach czeka nas prawdziwa historia słynnego Kota, mitu o walecznym zwierzaku, no i naturalnie legendy nieodłącznej pary butów.


Trailer filmu Kot w butachWarto co więcej obejrzeć film jedynie z polskimi napisami (będzie wersja z pełnym polskim dubbingiem), gdyż będziemy mogli wtedy usłyszeć głosy takich osób jak: Antonio Banderas, Salma Hayek oraz także Zach Galifianakis.Kot w butachMożesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze: