Sherlock Holmes 2: Gra cieni

Produkcja filmowa „Sherlock Holmes 2: Gra cieni” to kontynuacja światowego hitu o przygodach Sherlocka Holmes’a i jego towarzysza. 5 stycznia 2012 będziemy mogli zobaczyć drugą odsłonę wydarzeń. Ponowanie reżyserem jest sam Guy Ritchie, a w obsadzie jest m.in. Robert Downey Jr., Jude Law, Noomi Rapace a też Rachel McAdams.


Sherlock Holmes zawsze uchodził na najinteligentniejszego mężczyznę w okolicy… aż do teraz. Oto pojawił się nowy geniusz zbrodni, Profesor Moriarty. Nie dość, że dorównuje on intelektem Holmesowi, to jego skłonność do czynienia zła, połączona z absolutnym brakiem sumienia, mogą dać mu przewagę nad słynnym detektywem. Kiedy znaleziono ciało księcia koronnego Austrii, dowody przedstawione przez Inspektora Lastrade’a wskazywały na samobójstwo. Jednak Sherlock Holmes dochodzi do wniosku, że książę padł ofiarą morderstwa, które jest jedynie elementem złowieszczej zagadki wymyślonej przez Profesora Moriarty’ego. Łącząc przyjemne z pożytecznym, Holmes podąża za wskazówkami do tajnego klubu dżentelmenów, w którym wspólnie z bratem, Mycroftem Holmesem wznoszą toasty na cześć Watsona w jego ostatni kawalerski wieczór. Tam Holmes spotyka Sim, cygańską wróżbitkę, która widzi więcej, niż chce powiedzieć i która przez przypadek została wplątana w morderstwo księcia, przez co stała się kolejnym celem mordercy. Holmes z trudem ratuje jej życie, a ta w zamian niechętnie zgadza się mu pomóc.


Trailer filmu Sherlock Holmes 2: Gra CieniNie ma obaw, że nowy Sherlock będzie słabym filmem, gdyż wyszedł z pod ręki mistrza czyli Guya Richiego. Zapraszamy w styczniu do kin.Sherlock Holmes 2: Gra cieniMożesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze: