Słodkich snów online / Mientras duermes 2012


Słodkich snów online (2011) Mientras duermes


Opis filmu Słodkich snów online
Znamy polski tytuł psychologicznego thrillera „Sleep Tight”, jednego z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów 2011 roku. Brzmi on „Słodkich snów”. Nowe dzieło Jaume Balaguero, twórcy przebojowej serii [REC], wejdzie do kin 29 czerwca.


Cesar (popisowa rola Luisa Tosara – gwiazdy numer 1 hiszpańskiego kina) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura, „GranatowyPrawieCzarny”), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi wszystko, by zbliżyć się do fascynującej go kobiety.


Jak podkreślają europejscy i amerykańscy krytycy, pełni podziwu dla scenariuszowych wolt w intrydze, nawet wielbiciele psychopatycznych ról Roberta De Niro w „Taksówkarzu” i Jennifer Jason Leigh w „Sublokatorce” oraz fani pomysłowości Amelii z komedii Jean-Pierre’a Jeneuta, będą pod wrażeniem inwencji oraz przewrotności metod, jakie zastosuje demoniczny dozorca, żeby zbliżyć się do kobiety swoich marzeń.


czas trwania: 1 godz. 42 min.
gatunek: Thriller
premiera: 29 czerwca 2012 (Polska) 23 września 2011 (świat)
produkcja: Hiszpania
reżyseria: Jaume Balagueró
scenariusz: Alberto Marini

Zwiastun filmu Słodkich snów online


Pełna wersja filmu Słodkich snów online


Film online oglądaj onlineSłodkich snów online / Mientras duermes 2012Możesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze: